AM2DS-2405DH52Z
- Артикул производителя:
- AM2DS-2405DH52Z
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 2W
- Current - Output (Max) :
- 200mA, 200mA
- Efficiency :
- 79%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C (With Derating)
- Package / Case :
- 7-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Size / Dimension :
- 0.76" L x 0.28" W x 0.39" H (19.5mm x 7.2mm x 10.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 5.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V