R0.5S-1215/H-R
Артикул производителя:
R0.5S-1215/H-R
Производитель/Бренд:
Recom Power
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 15V 500MW
Производитель :
Recom Power
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
33mA
Efficiency :
75%
Features :
SCP
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Package / Case :
8-SMD Module, 5 Leads
Power (Watts) :
500 mW
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
13.2V
Voltage - Input (Min) :
10.8V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
15V