AM1DC-151509DH60Z
- Артикул производителя:
- AM1DC-151509DH60Z
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -9V 990MW
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 55mA
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 1 mW
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.6mm x 9.8mm x 12.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Isolation :
- 6 kV
- Voltage - Output 1 :
- -9 ~ 15V