IHA0124D15
- Артикул производителя:
- IHA0124D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1W
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 75%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V