ISD0105D3V3
- Артикул производителя:
- ISD0105D3V3
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 151mA, 151mA
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 10-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.44" W x 0.26" H (15.2mm x 11.0mm x 6.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 4.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V