PDSE1-S12-D15-M
- Артикул производителя:
- PDSE1-S12-D15-M
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC-DC ISOLATED 1.5KV, 1 W, 10.8~
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 36mA, 36mA
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 10-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 1.08 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.33" W x 0.29" H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V