G2405WS-1WR3
- Артикул производителя:
- G2405WS-1WR3
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER2
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 100mA, 100mA
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 7-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.39" W x 0.94" H (19.5mm x 9.8mm x 24.0mm)
- Standard Number :
- 60601-1; 62368-1
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V