AM1LS-2409DH30-NZ
- Артикул производителя:
- AM1LS-2409DH30-NZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-9V 550MW
- Approval Agency :
- cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 56mA, 6mA
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 10-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 550 mW
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.33" W x 0.30" H (15.2mm x 8.3mm x 7.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- SMD
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 9V