AM1D-2407DH60Z
- Артикул производителя:
- AM1D-2407DH60Z
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-7.2V 1W
- Approval Agency :
- CE, cULus, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 69mA, 69mA
- Efficiency :
- 78%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 7-SIP Module
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.76" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 6 kV
- Voltage - Output 1 :
- -7.2 ~ 7.2V