MYRLP150015F21RE
- Артикул производителя:
- MYRLP150015F21RE
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.50V SMD
- Current - Output (Max) :
- 150mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 6V
- Voltage - Input (Min) :
- 1.8V