MYRLP080015F21RD
- Артикул производителя:
- MYRLP080015F21RD
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.80V SMD
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 150mA
- Efficiency :
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-PowerTDFN Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 6V
- Voltage - Input (Min) :
- 1.8V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.8V