LGA50D-01DADJJ
- Артикул производителя:
- LGA50D-01DADJJ
- Производитель/Бренд:
- Artesyn Embedded Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-5V 0.6-5V
- Производитель :
- Artesyn Embedded Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 25A, 25A
- Efficiency :
- 95.5%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 28-SMD Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 0.50" W x 0.48" H (25.4mm x 12.7mm x 12.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module, Digital
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 7.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 5V
- Voltage - Output 2 :
- 0.6 ~ 5V