MGJ6D121505DC
- Артикул производителя:
- MGJ6D121505DC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -5V 6W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Current - Output (Max) :
- 300mA, 300mA
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.79" L x 1.09" W x 0.39" H (45.5mm x 27.8mm x 9.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 5.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V