PYBJ6-D24-S12-OM
- Артикул производителя:
- PYBJ6-D24-S12-OM
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 6W
- Approval Agency :
- CB Scheme, IEC, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 6-SMD Module
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.24" L x 0.71" W x 0.25" H (31.6mm x 18.1mm x 6.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V