RPY-1.5Q-CT
- Артикул производителя:
- RPY-1.5Q-CT
- Производитель/Бренд:
- Recom Power
- Краткое описание:
- 1.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
- Производитель :
- Recom Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1.5A
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Surface Mount, Wettable Flank
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 109°C
- Package / Case :
- 17-PowerLFQFN Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.20" L x 0.12" W x 0.06" H (5.0mm x 3.0mm x 1.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- 17-QFN (3x5)
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 4V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.8 ~ 34.8V