DCM2322T72S53A0T60
- Артикул производителя:
- DCM2322T72S53A0T60
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 48V 100W
- Current - Output (Max) :
- 2.08A
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 100 W
- Size / Dimension :
- 0.98" L x 0.90" W x 0.28" H (24.8mm x 22.8mm x 7.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 14V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V