DHS50B24
- Артикул производителя:
- DHS50B24
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 400V
- Voltage - Input (Min) :
- 200V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V