MGDTK10HCF
- Артикул производителя:
- MGDTK10HCF
- Current - Output (Max) :
- 1A, 170mA, 170mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Package / Case :
- 8-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.57" L x 1.02" W x 0.32" H (40.0mm x 26.0mm x 8.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 15V