BM71-125-175-342YL
- Артикул производителя:
- BM71-125-175-342YL
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)