THL 20-2423WI
- Артикул производителя:
- THL 20-2423WI
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 20W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 670mA, 670mA
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Remote On/Off, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V