SUCW1R50515B
- Артикул производителя:
- SUCW1R50515B
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 50mA, 50mA
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-SMD Module
- Power (Watts) :
- 1.5 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 9V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 15V