LSZH-250-150-WT-S
- Артикул производителя:
- LSZH-250-150-WT-S
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)