ITU0324D12
- Артикул производителя:
- ITU0324D12
- Краткое описание:
- DC-DC 3W 4:1
- Current - Output (Max) :
- 125mA, 125mA
- Efficiency :
- 83%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 0.55" L x 0.55" W x 0.32" H (14.0mm x 14.0mm x 8.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V