MGJ1D151509MPC-R7
- Артикул производителя:
- MGJ1D151509MPC-R7
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 42mA, 42mA
- Efficiency :
- 69%
- Features :
- OTP, SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-SMD Module
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.79" L x 0.59" W x 0.17" H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Isolation :
- 5.7 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V