TEP 60-3615UIR
- Артикул производителя:
- TEP 60-3615UIR
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 60W
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V