ICZ0924S12
- Артикул производителя:
- ICZ0924S12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 9W
- Current - Output (Max) :
- 750mA
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 9 W
- Size / Dimension :
- 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V