IEQ0524D12
- Артикул производителя:
- IEQ0524D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 5W
- Current - Output (Max) :
- 209mA, 209mA
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V