RHV3-2424S/R20
- Артикул производителя:
- RHV3-2424S/R20
- Производитель/Бренд:
- Recom Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 3W
- Производитель :
- Recom Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial), Laboratory
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 125mA
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Package / Case :
- 16-SIP Module, 4 Leads
- Power (Watts) :
- 3 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.77" L x 0.59" W x 0.67" H (45.0mm x 15.0mm x 17.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 20 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V