SLDN-20D1ALG
- Артикул производителя:
- SLDN-20D1ALG
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.45-5.5V 110W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 20A
- Efficiency :
- 95.2%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SMD Module
- Power (Watts) :
- 110 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 14.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 3V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.45 ~ 5.5V