LGA10C-00SADJJ
- Артикул производителя:
- LGA10C-00SADJJ
- Производитель/Бренд:
- Artesyn Embedded Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 50W
- Производитель :
- Artesyn Embedded Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 24-PowerBLGA Module
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.65" L x 0.65" W x 0.13" H (16.5mm x 16.5mm x 3.3mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- 24-LGA (16.51x16.51)
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 3V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.59 ~ 5.1V