ITP0348D12
- Артикул производителя:
- ITP0348D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 3W
- Current - Output (Max) :
- 125mA, 125mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 0.67" L x 0.38" W x 0.48" H (17.0mm x 9.5mm x 12.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V