LSZH-C-2000-WT
- Артикул производителя:
- LSZH-C-2000-WT
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 5
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 2.00" W x 0.60" Dia (50.8mm x 15.2mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)