NSR010A0X4Z
- Артикул производителя:
- NSR010A0X4Z
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-6V 60W
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Efficiency :
- 93.6%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 5-SIP Module
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.41" L x 0.27" W x 0.65" H (10.4mm x 6.9mm x 16.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 6V