MYMGM1R824ELA5RA
- Артикул производителя:
- MYMGM1R824ELA5RA
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.7-1.8V 43W
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 24A
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Adjustable Output, PMBus™, Remote On/Off, Remote Sense
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 56-SMD Module
- Power (Watts) :
- 43 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.41" L x 0.35" W x 0.20" H (10.5mm x 9.0mm x 5.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 15V
- Voltage - Input (Min) :
- 7.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.7 ~ 1.8V