RPA60-2424SFW/P
Артикул производителя:
RPA60-2424SFW/P
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 24V 60W
Current - Output (Max) :
2.5A
Efficiency :
93%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
60 W
Size / Dimension :
2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
24V