LMS1120P3W1STC
- Артикул производителя:
- LMS1120P3W1STC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 3W
- Current - Output (Max) :
- 250mA
- Efficiency :
- 82%
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 14-SMD Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 0.76" L x 0.71" W x 0.40" H (19.2mm x 18.1mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V