LMS1120P6W1ZPC
- Артикул производителя:
- LMS1120P6W1ZPC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 6W
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 87%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V