D78B09-0.5
- Артикул производителя:
- D78B09-0.5
- Производитель/Бренд:
- Diwell Electronics
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 9V 0.5A
- Производитель :
- Diwell Electronics
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 3-SIP Module
- Power (Watts) :
- 4.5 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.1mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 11V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 9V