D78B12-0.5
- Артикул производителя:
- D78B12-0.5
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 0.5A
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 15V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V