PES1-S24-D15-M-TR
- Артикул производителя:
- PES1-S24-D15-M-TR
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB Scheme, EN, IEC, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.50" L x 0.33" W x 0.29" H (12.7mm x 8.3mm x 7.3mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V