DB10L1BH1
- Артикул производителя:
- DB10L1BH1
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V -5V 1W
- Current - Output (Max) :
- 100mA, 100mA
- Efficiency :
- 70%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 7-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.30" W x 0.39" H (19.5mm x 7.5mm x 10.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V