6A24-N20-I5-F-M
- Артикул производителя:
- 6A24-N20-I5-F-M
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 670mA
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Package / Case :
- 11-DIP Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.70" L x 1.50" W x 0.77" H (94.0mm x 38.1mm x 19.6mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Supplier Device Package :
- Type :
- High Voltage - Non-Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V