THM 60-4823WI
- Артикул производителя:
- THM 60-4823WI
- Краткое описание:
- 60W MEDICAL DC/DC CONVERTER ISOL
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- CB, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 2A, 2A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- Quarter Brick
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- 60601-1; 62368-1
- Supplier Device Package :
- Quarter Brick
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V