RQB-100Y28
- Артикул производителя:
- RQB-100Y28
- Краткое описание:
- DC,14-160V INPUT, 28V/3.57A
- Current - Output (Max) :
- 3.57A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power (Watts) :
- 100 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 14V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V