THN 30-4825WI
- Артикул производителя:
- THN 30-4825WI
- Производитель/Бренд:
- Traco Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 30W
- Производитель :
- Traco Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 625mA, 625mA
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V