PRFE20W-O72-D24-D
- Артикул производителя:
- PRFE20W-O72-D24-D
- Краткое описание:
- DC-DC ISOLATED, 20 W, 8.5~160 VD
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 410mA, 410mA
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 8.5V
- Voltage - Isolation :
- 4.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V