THR 20-4823WI
- Артикул производителя:
- THR 20-4823WI
- Краткое описание:
- 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 667mA, 667mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V