THN 15-2425WI
- Артикул производителя:
- THN 15-2425WI
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 15W
- Current - Output (Max) :
- 315mA, 315mA
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V