TEL 15-4822N-HS
- Артикул производителя:
- TEL 15-4822N-HS
- Производитель/Бренд:
- Traco Power
- Краткое описание:
- ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
- Производитель :
- Traco Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 625mA, 625mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Baseplate
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 16-DIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.96" L x 0.56" W x 0.96" H (24.4mm x 14.3mm x 24.4mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.8 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V