TEL 15-2422WIN
- Артикул производителя:
- TEL 15-2422WIN
- Краткое описание:
- ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
- Current - Output (Max) :
- 625mA, 625mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Baseplate
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Package / Case :
- 16-DIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.8 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V